Ana Sayfa Gündem 27 Ekim 2020 6 Görüntüleme

Vali ve Vekil’den Ankara ziyaretleri

*Kırklareli Valisi Osman Bilgin AK Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz ile birlikte geçtiğimiz hafta Ankara’da çeşitli ziyaretlerde bulundu.

HABER

Hacer ZORTUL

Kırklareli Valiliği’nden yapılan açıklamada Kırklareli Valisi Osman Bilgin AK Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz ile birlikte geçtiğimiz hafta Ankara’da çeşitli ziyaretlerde bulunduğu bildirildi. Valilikten yapılan açıklamada Vali Osman Bilgin ve Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz 22 Ekim 2020 Perşembe günü Ankara’da Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdere’ye, Kültür Turizm Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Şennur Aldemir’e, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mahmut Özer’e, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş’a, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Mehmet Selim Bağlı’ya ve Çevre Şehircilik Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Emin Birpınar’a makamlarında birer ziyaret gerçekleştirdiler.

Kırklareli Valiliği’nden Ankara’da gerçekleşen ziyaretler ile ilgili şu bilgilere yer verildi;

*Vali Bilgin’ den Alpay’a ziyaret

Kırklareli Valisi Osman Bilgin Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz ile birlikte Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay’ı makamında ziyaret ettiler.

*Vali Bilgin’ den Büyükdere’ye ziyaret

Kırklareli Valisi Osman Bilgin Milletvekili Selahattin Minsolmaz ile birlikte Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdere’yi makamında ziyaret ettiler. Gerçekleşen ziyarette, Vali Bilgin ve Milletvekili Minsolmaz, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdere ile Kırklareli OSB’nin genişleme projesi için görüşmelerde bulundular.

*Vali Bilgin’ den Aldemir’e ziyaret

Kırklareli Valisi Osman Bilgin, Milletvekili Minsolmaz ile birlikte Kültür Turizm Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Şennur ALdemir’i ziyaret ettiler. Gerçekleşen ziyarette, Vali Bilgin ve Milletvekili Minsolmaz, Kültür Turizm Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Şennur Aldemir ile Demirköy İğneada Kültür, Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi projesi ile ilgili görüşmelerde bulundular.

*Vali Bilgin’ den Özer’e ziyaret

Kırklareli Valisi Osman Bilgin, Milletvekili Selahattin Minsolmaz ile birlikte Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sayın Mahmut Özer’i makamında ziyaret ettiler. Gerçekleşen ziyarette, Vali Bilgin ve Milletvekili Minsolmaz, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mahmut Özer ile Kırklareli Olgunlaşma Enstitüsü Binasının Restorasyonu ve Kırklareli OSB içinde Meslek Lisesinin yapılması için görüşmelerde bulundular.

*Vali Bilgin’ den Baydaş’a ziyaret

Kırklareli Valisi Osman Bilgin, Milletvekili Selahattin Minsolmaz ile birlikte Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş’ı makamında ziyaret ettiler.

Gerçekleşen ziyarette, Vali Bilgin ve Milletvekilimiz Minsolmaz, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş ile Kırklareli Spor Salonu, Lüleburgaz Spor Salonu, Lüleburgaz Kapalı Yüzme Havuzu ve Babaeski Stadyumu için görüşmelerde bulundular.

*Vali Bilgin’ den Bağlı’ya ziyaret

Kırklareli Valisi Osman Bilgin, Milletvekili Selahattin Minsolmaz ile birlikte Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Dr. Mehmet Selim Bağlı’yı makamında ziyaret ettiler. Gerçekleşen ziyarette, Vali miz Sayın Osman Bilgin ve Milletvekili Minsolmaz, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Dr. Mehmet Selim Bağlı’ ile Kırklareli Huzurköy Projesi için görüşmelerde bulundular.

*Vali Bilgin’ den Birpınar’a ziyaret

Kırklareli Valisi Osman Bilgin Milletvekili Selahattin Minsolmaz ile birlikte Çevre Şehircilik Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Emin Birpınar’ı makamında ziyaret ettiler.

Gerçekleşen ziyarette, Vali BİLGİN ve Milletvekili Minsolmaz, Çevre Şehircilik Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Emin Birpınar’a Kırklareli Projeleri ile ilgili talepleri ilettiler.

*Vali Bilgin’ den Bilgin’e ziyaret

Kırklereli Valisi Osman Bilgin, Milletvekilimiz Selahattin Minsolmaz ile birlikte Türkiye Petrolleri Genel Müdürü Melih Han Bilgin’i ziyaret ettiler.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Pınarhisar Gazetesi bir Zortul Medya Grup A.Ş. kuruluşudur.