Ana Sayfa Gündem 27 Ocak 2023 40 Görüntüleme

Pınarhisar’daki güzergahlar belirlendi

Pınarhisar İlçe Kaymakamlığı resmi web sayfasında Pınarhisar’daki toplantı ve gösteri yürüyüş güzergahları ile ilgili bir açıklama yapıldı.

HABER

Hacer ZORTUL

Pınarhisar İlçe Kaymakamlığı resmi web sayfasında Pınarhisar’daki toplantı ve gösteri yürüyüş güzergahları ile ilgili bir açıklama yapıldı. Pınarhisar Kaymakamlığının resmi web sayfası üzerinden  Pınarhisar’daki toplantı ve yürüyüş güzergahları ile ilgili  yapılan açıklama şu şekilde oldu; “Pınarhisar ilçe sınırları içerisinde düzenlenmek istenen açık yer toplantılarında 2911 sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmelik’in 3. maddesi ile 6529 sayılı Temel Hak ve Hürriyetlerin Geliştirilmesi Amacı ile Çeşitli Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanunun 6. maddesi b fıkrası gereğince;

*İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ SORUMLULUK SAHASINDA
1 NO’LU GÜZERGÂH: Toplantı ve gösteri yürüyüşü için başlangıç yeri, Şehit Murat Koç Caddesi ile 92. Sokak kesişiminde bulunan Teras Park olup 92. Sokak üzerinden 109. Sokak akabinde Pınarhisar Kaleler mevkiinde son bulur.
1 No’lu Miting Alanının Dağılma Güzergâhı: Pınarhisar Kaleler mevkii önünden Hisarlar Sokak istikameti ve 92. Sokak istikameti ve bağlantılı sokaklar,

2 NO’LU GÜZERGÂH: Toplantı ve gösteri yürüyüşü için başlangıç yeri, Halil Alp Çelebi Caddesinin Tozaklı Yolu Caddesi (Ahmetbey Yol Kavşağı) ile kesiştiği nokta olup Halil Alp Çelebi Caddesini takip ederek, Şehit Şeref Avar Caddesi ile Hükümet Çeşme Sokağın kesiştiği yerde bulunan şehir hamamının önündeki meydanda son bulur.
2 No’lu Miting Alanının Dağılma Güzergâhı: Pınarhisar şehir hamamı önünden Hükümetçeşme Sokak, Şehit Şeref Avar Caddesi ve Dr. İsmet Ogan Caddesi istikametleri ve bağlantılı sokaklar.

Asılmak İstenen Pankart ve Afişler: Yürüyüş güzergâhları üzerinde bulunan ilan panoları ve elektrik direkleri.

*İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI SORUMLULUK SAHASINDA
Kaynarca Beldesi meydanında toplanma bölgesi oluşturulması, gösteri yürüyüşünün toplanma bölgesinden başlayarak aynı meydan üzerinde son bulması, burada açık yer toplantısının yapılması, belde meydanında konuşma, basın açıklaması ve imza kampanyası yapılabilmesi.
Dağılma Güzergâhı: Çarşı Caddesinde bulunan belde meydanından bu meydana bağlanan Osman Şen Sokak, Süvari Alayı Sokak, Prof. Dr. Necdet Tekin Sokak ve Ahmetbey Yolu Sokak yönü.
Asılmak İstenen Pankart ve Afişler : Kaynarca Beldesi Meydanında bulunan elektrik direkleri ve izin alınması durumunda umuma açık yerlerin pencereleri olarak ilgililerin görüşleri alınarak Mülki Amir tarafından belirlenmiştir.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com