Ana Sayfa Resmi İlanlar 24 Eylül 2023 2292 Görüntüleme

T.C.KIRKLARELİ VALİLİĞİ İl Sağlık Müdürlüğü İHALE İLANI

T.C.
KIRKLARELİ VALİLİĞİ
İl Sağlık Müdürlüğü
İHALE İLAN
I
İlimiz Merkez İlçe Camiikebir Mah. 77 Ada 25 Parselde bulunan mevcutta boş olan Hafif Çelik Konstrüksiyonlu Binanın Hurda Karşılığı Demontajı (söküm-enkaz kaldırma) ile Trafo Binasının Yıkımı ve İçindeki Jeneratörün Nakli işi.
2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45. Maddesine göre Açık Teklif Usulü ile yaptırılacaktır.
İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.
İhalenin/İdarenin

1.1. İhaleyi yapacak idare: Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü
1.2. İhalenin yapılacağı yer/Adres: Karakaş Mah. Sungurbey Cad. No:2 Merkez / Kırklareli
1.3. İdarenin Telefonu: 0288 214 10 76
1.4. Tekliflerin sunulacağı Yer: Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü Satın alma Birimi
1.5. İhalenin Konusu:İlimiz Merkez İlçe Camiikebir Mah. 77 Ada 25 Parselde bulunan mevcutta boş olan (3 katlı) Hafif Çelik Konstrüksiyonlu Binanın Hurda Karşılığı Demontajı (söküm-enkaz kaldırma) ile kullanılmaz durumda olan Trafo Binasının Yıkımı ve İçindeki Jeneratörün Nakli
1.6. İhale Türü /Usulü: 2886 Sayılı Devlet İhale kanunun 45. Maddesi Açık Teklif usulü
1.7. İhale Tarih ve Saati: 03/10/2023 Salı günü Saat: 14.30
1.8. Muhammen bedeli: 232.091,91 TL
1.9. Geçici Teminat Tutan % 3: 7.000,00 TL
1.10. İşe Başlama tarihi: Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren ( 5 ) beş iş günü içerisinde yer teslimi yapılarak işe başlanacaktır.
1.11. İşin süresi: Yer tesliminden itibaren (30) otuz gündür.
1.12. Doküman görülebileceği Yer/ birim: Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü Satın Alma Birimi
1.13. Doküman satın alınabileceği Yer/ birim: Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü Satın Alma Birimi


1) Yukarıda ada, parsel bilgisi verilen taşınmazların üzerinde bulunan binaların hurda karşılığı yıkımı ihalesi, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunun 45. maddesi uyarınca Açık teklif Usulü ile yukarıda belirtilen tarih ve saatte Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda teşekkül edecek Komisyon huzurunda yapılacaktır.
2) İhale konusu hurda karşılığı yıkım işi İdari Şartname, Teknik Şartname ve Sözleşme Tasarısında belirtilen hususlar doğrultusunda belirlenen muhammen bedel üzerinden arttırma şeklinde yapılacaktır.
3) İhaleye katılacak isteklilerin;
a) İstekliye ait İkametgâh Belgesi
b) Gerçek kişiler için TC Kimlik Numarası bulunan resmi belge
c) Tüzel kişiler için Vergi kimlik numarası bildirir resmi belge
• Mevzuatı gereği kayıtlı olduğu Ticaret ve/veya Sanayi Odası ya da Esnaf ve Sanatkârlar Odası veya ilgili Meslek Odası Belgesi.
• Gerçek kişi olması halinde, kayıtlı olduğu ticaret ve/veya sanayi odasından ya da esnaf ve sanatkâr odasından veya ilgili meslek odasından, ilk ilan veya ihale tarihinin içinde bulunduğu yılda alınmış, odaya kayıtlı olduğunu gösterir belge,
• Tüzel kişi olması halinde, ilgili mevzuatı gereği kayıtlı bulunduğu ticaret ve/veya sanayi odasından, ilk ilan veya ihale tarihinin içinde bulunduğu yılda alınmış, tüzel kişiliğin odaya kayıtlı olduğunu gösterir belge.
d) Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren İmza Beyannamesi veya İmza Sirküleri.
• Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi,
• Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakların, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri.
e) Vekâleten ihaleye katılma halinde, vekil adına düzenlenmiş, ihaleye katılmaya ilişkin noter onaylı vekâletname ile vekilin noter tasdikli imza beyannamesi.
f) Teminat Mektubu dışındaki teminatların Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü T.C. Halk Bankası Kırklareli Şubesi TR31 0001 2009 5520 0005 0000 49 nolu hesabına No’lu (Hesap Adı: Sağlık Kurumları Döner Sermaye İşletmesi) (Açıklama kısmına işin adı, para yatırma gerekçesi ve vergi – T.C. no belirtilmelidir) yatırıldığını gösteren makbuz.
g) İhaleye katılacak olanların 200,00 TL şartname ücretini (Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü T.C. Halk Bankası Kırklareli Şubesi TR31 0001 2009 5520 0005 0000 49) Nolu Hesabına No’lu (Hesap Adı: Sağlık Kurumları Döner Sermaye İşletmesi) yatırmaları zorunludur. Makbuz karşılığı Satın aldıkları şartnamelerin her sayfasını kaşe veya isim ve soy isim yazarak imzalı bir şekilde (okuyup kabul etmiş sayılacaktır) ihale dosyasına koyacaklardır.
4) İhale Şartnameleri mesai saatleri içerisinde bedelsiz olarak Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü Satın alma Biriminden ve https://kirklareliism.saglik.gov.tr internet adresinden görülebilir.
5) Komisyon ihaleyi yapıp yapmamakla serbesttir.

Dr. Öğr. Üyesi Çiğdem CERİT
İl Sağlık Müdürü

#ilangovtr ILN01895630

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com